YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Lamino", Swedese, 1900-talets andra hälft.

Stomme i ek, armlän delvis med teak. Fast mönstrad textilklädsel. Sitthöjd 41 cm, total höjd 100 cm.

Slitage. Torkad stoppning. Medföljande nackkudde.

Klubbat pris
3 700
323
338
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 jul 2018 15:13
3 700 SEK
30 jul 2018 15:13
3 500 SEK
29 jul 2018 21:30
3 200 SEK
29 jul 2018 18:00
3 000 SEK
28 jul 2018 9:43
2 700 SEK
24 jul 2018 21:18
2 300 SEK
24 jul 2018 15:01
1 000 SEK