SOFFBORD, Roland Wilhelmsson för Karl Andersson, 1900-talets andra hälft.

Furu. 130 x 130, höjd 45 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 aug 2018 21:06
4 200 SEK
16 aug 2018 15:24
4 000 SEK
13 aug 2018 11:06
3 800 SEK
11 aug 2018 17:03
3 000 SEK
10 aug 2018 13:16
1 000 SEK