PETER CELSING, väggarmaturer, ett par, Falkenbergs Belysning, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall. Etikettmärkta. Diameter 28,5. Höjd 16 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Märken. Smärre bucklor.

Klubbat pris
1 300
114
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
31 jul 2018 20:11
1 300 SEK
31 jul 2018 20:10
1 200 SEK
31 jul 2018 20:10
1 100 SEK
31 jul 2018 20:10
1 000 SEK
31 jul 2018 20:10
950 SEK
31 jul 2018 20:10
900 SEK
31 jul 2018 20:10
850 SEK
31 jul 2018 20:10
800 SEK
31 jul 2018 20:10
750 SEK
31 jul 2018 19:29
700 SEK
31 jul 2018 19:29
650 SEK
31 jul 2018 19:21
600 SEK
31 jul 2018 19:21
550 SEK
31 jul 2018 19:21
550 SEK
26 jul 2018 19:59
450 SEK
26 jul 2018 19:59
400 SEK
26 jul 2018 19:59
400 SEK
24 jul 2018 16:20
350 SEK
24 jul 2018 10:00
300 SEK