Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

JALMARI RUOKOKOSKI, olja på duk, signerad och daterad 1912

Flicka med blomma, 61x61 cm.

Konstnär

Klubbat pris
700
7 378
801
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
31 jul 2018 21:04
700 EUR
31 jul 2018 21:04
650 EUR
30 jul 2018 18:01
600 EUR