GOLVLAMPA, modell 1842, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn.

Mässing, delvis grönlackerad. Höjd 123 cm.

Slitage, anfrätt. Skärmen med skador och fläckar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
5 400
472
498
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
30 jul 2018 13:48
5 400 SEK
30 jul 2018 13:45
5 200 SEK
30 jul 2018 13:45
5 001 SEK
30 jul 2018 6:40
3 400 SEK
29 jul 2018 2:20
3 200 SEK
29 jul 2018 2:19
3 000 SEK
29 jul 2018 2:19
3 000 SEK
28 jul 2018 10:13
2 400 SEK
28 jul 2018 10:13
2 200 SEK
24 jul 2018 23:09
1 700 SEK
24 jul 2018 10:09
1 600 SEK
24 jul 2018 10:09
1 600 SEK
24 jul 2018 9:20
1 500 SEK
23 jul 2018 22:36
1 000 SEK
23 jul 2018 19:51
700 SEK