CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Klarglas och mässing. En med etikett. Höjd inkl. lampsockel 43 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage och anlöpningar.

Klubbat pris
7 000
610
639
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
1 aug 2018 15:51
7 000 SEK
1 aug 2018 15:51
6 800 SEK
1 aug 2018 15:50
6 600 SEK
1 aug 2018 15:50
6 400 SEK
1 aug 2018 15:50
6 200 SEK
1 aug 2018 15:50
6 000 SEK
1 aug 2018 15:50
5 800 SEK
1 aug 2018 15:50
5 600 SEK
1 aug 2018 15:50
5 400 SEK
1 aug 2018 15:50
5 200 SEK
1 aug 2018 15:48
5 000 SEK
1 aug 2018 15:39
4 800 SEK
1 aug 2018 15:39
4 600 SEK
1 aug 2018 15:39
4 600 SEK
1 aug 2018 15:38
4 400 SEK
1 aug 2018 15:38
4 200 SEK
1 aug 2018 15:37
4 000 SEK
1 aug 2018 15:36
3 800 SEK
1 aug 2018 14:37
3 600 SEK
1 aug 2018 14:37
3 400 SEK
1 aug 2018 14:37
3 400 SEK
31 jul 2018 19:20
3 200 SEK
31 jul 2018 19:20
3 000 SEK
31 jul 2018 1:55
2 700 SEK
29 jul 2018 22:19
2 500 SEK
29 jul 2018 22:19
2 400 SEK
26 jul 2018 11:44
2 200 SEK
26 jul 2018 11:43
2 000 SEK
26 jul 2018 11:43
2 000 SEK
26 jul 2018 4:17
1 500 SEK