POUL HENNINGSEN, taklampor, ett par, "PH-5", Louis Poulsen, sent 1900-tal.

Plåtlameller lackerade i vitt samt reflektorer i blått och rött. Etikettmärkta. Diameter 50 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Fläckar.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
9 aug 2018 11:44
3 700 SEK
9 aug 2018 11:44
3 500 SEK
7 aug 2018 23:16
3 002 SEK
7 aug 2018 23:16
2 802 SEK
7 aug 2018 23:16
2 602 SEK
7 aug 2018 23:16
2 402 SEK
6 aug 2018 8:41
2 202 SEK
6 aug 2018 8:41
2 002 SEK
6 aug 2018 6:12
1 930 SEK
4 aug 2018 21:06
1 830 SEK
4 aug 2018 12:27
1 730 SEK
4 aug 2018 12:27
1 630 SEK
4 aug 2018 12:27
1 600 SEK
3 aug 2018 11:32
1 500 SEK
3 aug 2018 11:32
300 SEK