Arne Jones E1299

BORDSLAMPA, Precenta Oy / Preluce Oy, 1900-talets mitt.

Metall och trä. Justerbar höjd och riktning. Max höjd ca 42 cm.

Sliten yta. Bucklor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
85
896
97
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (5 bud)
31 jul 2018 13:38
85 EUR
31 jul 2018 13:38
80 EUR
31 jul 2018 13:37
65 EUR
31 jul 2018 13:37
60 EUR
28 jul 2018 10:08
30 EUR