Madeleine Pyk – en samling F769

KANDELABRAR ett par 1900-talets andra hälft

För sex ljus vardera, metall/gulmetall, höjd 24,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
751
71
82
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
1 aug 2018 15:24
751 SEK
1 aug 2018 15:24
750 SEK
1 aug 2018 15:24
701 SEK
1 aug 2018 15:24
651 SEK
1 aug 2018 15:24
601 SEK
1 aug 2018 15:24
551 SEK
1 aug 2018 15:24
501 SEK
1 aug 2018 15:24
451 SEK
1 aug 2018 6:58
400 SEK
31 jul 2018 22:25
350 SEK
30 jul 2018 17:39
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46