TAKKLAMPA, 1900-talets andra hälft

Stomme av stålrör. Klädd i tyg. Höjd ca 40,

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Fläckar. Gulnat tyg.

Enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn

Klubbat pris
950
83
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 aug 2018 15:12
950 SEK
13 aug 2018 15:12
900 SEK
13 aug 2018 15:12
900 SEK
13 aug 2018 15:12
850 SEK
13 aug 2018 15:12
800 SEK
13 aug 2018 15:00
750 SEK
13 aug 2018 15:00
700 SEK
13 aug 2018 15:00
650 SEK
13 aug 2018 15:00
600 SEK
13 aug 2018 14:53
550 SEK
13 aug 2018 14:53
500 SEK
13 aug 2018 14:26
400 SEK
13 aug 2018 12:36
350 SEK
7 aug 2018 13:13
300 SEK