Poul Nørreklit

(Danmark, 1913-2007)
Poul Nørreklit
(Danmark, 1913-2007)

POUL NØRREKLIT, soffa, Älgarås Stoppmöbler AB, 1960-tal.

Ben av kromad metall. Klädd med grönfärgat läder. Lösa dynor med knappar. Längd 197 cm.

Bruksskick. Rostangrepp. Fläckar. Skav. Hål i klädseln.

Klubbat pris
6 000
523
547
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 aug 2018 22:07
6 000 SEK
8 aug 2018 22:07
5 000 SEK
7 aug 2018 0:04
3 000 SEK
1 aug 2018 14:43
2 500 SEK
1 aug 2018 9:11
1 200 SEK
1 aug 2018 0:28
500 SEK
31 jul 2018 20:52
300 SEK