VAS med LOCK, silver. Kina, tidigt 1900-tal, 581,3 gram.

Emaljfärger, med motiv av växter, total höjd 16 cm.

Slitage, smärre lagning vid fotring.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 aug 2018 8:59
3 000 SEK
3 aug 2018 8:58
2 501 SEK
2 aug 2018 5:55
2 115 SEK
1 aug 2018 20:24
1 011 SEK