Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Svängda ben. Klädd och stoppade. Sitthöjd ca 39 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
31 jul 2018 22:18
350 SEK
29 jul 2018 15:03
300 SEK