YTTERFODER, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk form på kulfötter. 41 x 41 cm, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 600
227
240
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
11
1 aug 2018 14:45
2 600 SEK
9
1 aug 2018 14:45
2 500 SEK
9
1 aug 2018 14:31
2 400 SEK
10
1 aug 2018 14:26
2 200 SEK
9
1 aug 2018 14:25
2 000 SEK
10
1 aug 2018 14:25
2 000 SEK
9
1 aug 2018 14:25
1 850 SEK
10
1 aug 2018 14:25
1 750 SEK
9
1 aug 2018 14:20
1 600 SEK
1 aug 2018 13:37
1 500 SEK
8
1 aug 2018 13:37
1 400 SEK
31 jul 2018 11:17
1 300 SEK
31 jul 2018 11:17
1 200 SEK
29 jul 2018 20:32
950 SEK
29 jul 2018 14:39
900 SEK
29 jul 2018 14:39
900 SEK
28 jul 2018 16:16
600 SEK
28 jul 2018 16:16
550 SEK
27 jul 2018 23:25
400 SEK
27 jul 2018 11:04
350 SEK
26 jul 2018 20:59
300 SEK