1073030

KEITH HARING, litografi, signerad A-P 6-8 K. Haring 3.82.

"Untitled". Bladets mått ca 64 x 91 cm.

Konditionsrapport

Mindre hanteringsveck i nedre kant. Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 50 000 SEK

    Slutpris

    56 000
    5 420 EUR
    6 387 USD

    Budhistorik (11 bud)
    414 aug 19:4856000SEK
    314 aug 17:4954000SEK
    2A14 aug 16:1552000SEK
    Acceptpris på 40 000 SEK uppnåddes