FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.

Total bredd 71, höjd 89, sitthöjd fram 37 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 400
210
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
12 aug 2018 20:06
2 400 SEK
10 aug 2018 13:42
2 200 SEK
10 aug 2018 13:42
2 000 SEK
10 aug 2018 13:42
2 000 SEK
7 aug 2018 20:44
1 800 SEK
7 aug 2018 20:44
1 700 SEK
7 aug 2018 15:38
1 600 SEK
7 aug 2018 15:37
1 500 SEK
7 aug 2018 15:37
1 500 SEK
3 aug 2018 23:08
800 SEK