Arne Jones E1299

KARMSTOLAR, ett par, NK Nordiska Kompaniet, Stockholm, 1930-tal

Fanerade med masurbjörk. Dekor i intarsia. Textilklädd sits. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 aug 2018 13:02
2 700 SEK
4 aug 2018 15:58
2 500 SEK
4 aug 2018 15:58
2 400 SEK
4 aug 2018 15:57
2 200 SEK
4 aug 2018 15:57
2 000 SEK
2 aug 2018 13:17
1 700 SEK
30 jul 2018 23:43
1 600 SEK
30 jul 2018 23:42
1 500 SEK
30 jul 2018 23:42
1 400 SEK
30 jul 2018 13:19
1 300 SEK
28 jul 2018 14:47
1 200 SEK
27 jul 2018 16:53
600 SEK
27 jul 2018 16:51
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79