SIDEBOARD, Westergaards möbelfabrik, Silkeborg. Danmark, 1950-tal.

Teak. Skjutdörrar, invändigt hyllinredning samt lådinredning. Spegelglas i mittpartiets övre del. Nedtill lådor. Avsmalnande ben. Längd 179, djup 40, höjd 91.

Delvis senare målning. Hackmärke. Repor. Märken.

Klubbat pris
7 200
635
663
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
10
5 aug 2018 19:34
7 200 SEK
9
5 aug 2018 19:34
7 000 SEK
10
5 aug 2018 19:33
6 800 SEK
9
5 aug 2018 19:32
6 600 SEK
10
5 aug 2018 19:32
6 500 SEK
10
5 aug 2018 19:31
6 400 SEK
9
5 aug 2018 19:31
6 200 SEK
10
5 aug 2018 19:30
6 000 SEK
9
5 aug 2018 19:30
5 800 SEK
10
5 aug 2018 19:29
5 600 SEK
9
5 aug 2018 18:47
5 400 SEK
8
1 aug 2018 13:39
5 200 SEK
1 aug 2018 13:39
5 000 SEK
8
1 aug 2018 13:39
5 000 SEK
30 jul 2018 23:17
4 790 SEK
30 jul 2018 23:16
4 590 SEK
30 jul 2018 23:16
4 500 SEK
30 jul 2018 17:09
4 000 SEK
30 jul 2018 13:21
2 200 SEK
29 jul 2018 16:25
1 500 SEK
29 jul 2018 13:01
850 SEK
28 jul 2018 21:20
800 SEK
27 jul 2018 20:05
700 SEK
27 jul 2018 19:54
500 SEK