Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.

Svartlackerad metallstomme. Kvadratisk glasskiva. 120 x 120 cm, höjd 26 cm.

Mindre slitage och repor.

Klubbat pris
12 800
1 116
1 168
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
2 aug 2018 13:23
12 800 SEK
10
2 aug 2018 13:23
12 300 SEK
2 aug 2018 13:21
11 800 SEK
9
2 aug 2018 13:21
11 300 SEK
10
2 aug 2018 13:21
11 000 SEK
10
2 aug 2018 13:18
10 500 SEK
9
2 aug 2018 12:27
10 000 SEK
2 aug 2018 12:27
10 000 SEK
9
2 aug 2018 12:22
9 400 SEK
8
1 aug 2018 17:56
9 200 SEK
1 aug 2018 17:55
9 000 SEK
8
1 aug 2018 17:55
9 000 SEK
29 jul 2018 19:42
8 800 SEK
29 jul 2018 19:42
8 600 SEK
29 jul 2018 17:45
8 400 SEK
28 jul 2018 16:57
8 200 SEK
28 jul 2018 8:31
8 000 SEK
28 jul 2018 8:31
7 800 SEK
27 jul 2018 22:53
6 600 SEK
27 jul 2018 18:53
6 400 SEK
26 jul 2018 23:31
6 200 SEK
26 jul 2018 23:31
6 000 SEK
26 jul 2018 23:31
5 800 SEK
26 jul 2018 23:30
5 600 SEK
26 jul 2018 23:30
5 400 SEK
26 jul 2018 23:17
5 200 SEK
26 jul 2018 19:06
5 000 SEK
26 jul 2018 18:20
1 100 SEK
26 jul 2018 18:10
1 000 SEK