Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, i teak med textilskärm

Reglerbar höjd 127-170 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 900
465
532
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
6 aug 2018 20:00
4 900 SEK
10
6 aug 2018 20:00
4 700 SEK
6 aug 2018 20:00
4 500 SEK
10
6 aug 2018 20:00
4 500 SEK
6 aug 2018 19:57
4 250 SEK
10
6 aug 2018 19:57
4 050 SEK
6 aug 2018 19:57
4 000 SEK
6 aug 2018 19:56
3 850 SEK
9
6 aug 2018 19:56
3 650 SEK
6 aug 2018 19:56
3 600 SEK
6 aug 2018 19:55
3 401 SEK
8
6 aug 2018 19:54
3 201 SEK
6 aug 2018 19:54
3 200 SEK
3 aug 2018 18:45
3 000 SEK
3 aug 2018 18:45
2 800 SEK
2 aug 2018 11:51
2 600 SEK
2 aug 2018 11:50
2 500 SEK
31 jul 2018 21:57
2 400 SEK
31 jul 2018 17:34
2 200 SEK
31 jul 2018 17:34
2 100 SEK
31 jul 2018 0:29
2 000 SEK
31 jul 2018 0:20
900 SEK
30 jul 2018 15:03
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703