OLLE ANDERSSON, TAKLAMPA, "Lilla Aurora", Boréns, 1900-talets slut.

Vit metallskärm och takkupa. Lampkupan i frostat opalglas. Bär tillverkarens etikett. Diameter 40 cm, justerbar höjd.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
100
1 143
105
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (4 bud)
5 aug 2018 22:16
100 EUR
5 aug 2018 22:02
50 EUR
5 aug 2018 21:12
35 EUR
28 jul 2018 18:42
30 EUR