VIKSKÄRM Japan 1900-talets första hälftt/mitt

Bemålad samt lackarbete, fyrdelad, ca 183 x 162 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
18 000
1 589
1 657
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (50 bud)
8
11 aug 2018 20:41
18 000 SEK
11 aug 2018 20:41
17 503 SEK
11 aug 2018 20:39
17 500 SEK
8
11 aug 2018 20:38
17 000 SEK
11 aug 2018 20:38
17 000 SEK
8
11 aug 2018 20:38
16 000 SEK
11 aug 2018 20:36
15 500 SEK
8
11 aug 2018 20:35
15 000 SEK
11 aug 2018 20:35
15 000 SEK
8
11 aug 2018 20:35
14 500 SEK
11 aug 2018 20:32
14 000 SEK
8
11 aug 2018 20:32
13 500 SEK
11 aug 2018 20:30
13 000 SEK
8
11 aug 2018 20:29
12 500 SEK
11 aug 2018 20:29
12 000 SEK
8
11 aug 2018 20:29
11 500 SEK
11 aug 2018 20:29
11 000 SEK
8
11 aug 2018 20:29
10 500 SEK
11 aug 2018 20:29
10 000 SEK
8
11 aug 2018 20:29
9 800 SEK
11 aug 2018 20:28
9 600 SEK
11 aug 2018 20:28
9 400 SEK
11 aug 2018 20:27
9 200 SEK
11 aug 2018 20:27
9 000 SEK
11 aug 2018 20:27
8 700 SEK
11 aug 2018 20:27
8 500 SEK
11 aug 2018 20:26
8 300 SEK
11 aug 2018 20:26
8 100 SEK
11 aug 2018 20:25
7 400 SEK
11 aug 2018 20:25
7 200 SEK
11 aug 2018 20:25
7 000 SEK
11 aug 2018 20:25
6 800 SEK
11 aug 2018 19:58
6 200 SEK
11 aug 2018 13:10
6 000 SEK
11 aug 2018 13:10
5 900 SEK
11 aug 2018 13:10
5 800 SEK
11 aug 2018 13:10
5 600 SEK
10 aug 2018 15:10
5 400 SEK
5 aug 2018 0:10
5 200 SEK
5 aug 2018 0:10
5 000 SEK
5 aug 2018 0:09
4 700 SEK
5 aug 2018 0:09
4 500 SEK
4 aug 2018 19:20
4 200 SEK
4 aug 2018 19:20
4 000 SEK
4 aug 2018 19:19
3 800 SEK
4 aug 2018 19:19
3 600 SEK
4 aug 2018 10:47
3 400 SEK
4 aug 2018 10:47
3 200 SEK
3 aug 2018 18:53
3 000 SEK
3 aug 2018 13:47
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13