LÄSBORD/SÄNGBORD Kifa Stockholm 1940/50-tal

Stativ av målad metall, ställbar samt höj och sänkbar skiva av betsat trä, skivans mått 60 x 38 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Lagning.

Klubbat pris
837
79
91
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 aug 2018 21:54
837 SEK
6 aug 2018 21:54
787 SEK
6 aug 2018 21:54
755 SEK
6 aug 2018 17:55
600 SEK
6 aug 2018 14:54
550 SEK
6 aug 2018 14:54
501 SEK
5 aug 2018 22:56
500 SEK
5 aug 2018 21:05
450 SEK
2 aug 2018 21:13
400 SEK
2 aug 2018 19:01
350 SEK
1 aug 2018 19:30
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13