GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.

GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.

Skaft i kromad metall. Lackad plåts
kräm. Höjd 130 cm.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Repor.

Klubbat pris
652
57
61
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 aug 2018 10:49
652 SEK
3 aug 2018 10:49
602 SEK
3 aug 2018 10:48
551 SEK
3 aug 2018 10:48
501 SEK
3 aug 2018 10:48
450 SEK
3 aug 2018 10:48
400 SEK
1 aug 2018 7:01
350 SEK
29 jul 2018 11:09
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

357. Børge Mogensen, fåtöljer, ett par, "Spanska stolen", modell "226", Fredericia Stolefabrik, Danmark.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK