GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.

GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.

Skaft i kromad metall. Lackad plåts
kräm. Höjd 130 cm.

Märken. Slitage. Ej funktionstestad. Repor.

Klubbat pris
652
57
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 aug 2018 10:49
652 SEK
3 aug 2018 10:49
602 SEK
3 aug 2018 10:48
551 SEK
3 aug 2018 10:48
501 SEK
3 aug 2018 10:48
450 SEK
3 aug 2018 10:48
400 SEK
1 aug 2018 7:01
350 SEK
29 jul 2018 11:09
300 SEK