ROLAND WILHELMSSON, matbord för Karl Andersson & söner, 1970-tal

Furu, rund skiva på fyra ben, diameter 160, höjd 70 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Märken. Repor.

Klubbat pris
6 000
569
651
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 aug 2018 17:29
6 000 SEK
4 aug 2018 13:15
5 000 SEK
31 jul 2018 20:25
4 000 SEK
30 jul 2018 11:34
3 000 SEK
30 jul 2018 0:22
2 000 SEK
29 jul 2018 17:39
1 500 SEK
29 jul 2018 16:53
350 SEK
29 jul 2018 11:22
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13