Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA och FÅTÖLJER, ett par, "Esbjerg", IKEA,1900-talets mitt.

Teak. Spjälrygg, raka ben. Soffans längd 183, sitsens innermått 165 cm. Fåtöljernas bredd 73 cm. Rygghöjd 74 cm.

Bruksslitage, något lösa fogar. Dynor saknas.

Klubbat pris
1 600
152
174
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
6 aug 2018 21:53
1 600 SEK
6 aug 2018 21:53
1 500 SEK
6 aug 2018 20:11
1 300 SEK
6 aug 2018 18:32
1 200 SEK
5 aug 2018 23:52
1 100 SEK
5 aug 2018 19:28
1 000 SEK
4 aug 2018 23:28
700 SEK
4 aug 2018 9:01
650 SEK
2 aug 2018 8:10
600 SEK
31 jul 2018 11:40
500 SEK