BRUNO MATHSSON, fåtölj med fotpall, "Pernilla", Firma Karl Mathsson, 1900-talets slut.

Stomme av böjträ i bok. Sits och rygg i skinn. Lös, häftad nackkudde. Brännmärkt. Sitthöjd 35 cm.

Slitage. Klädsel med missfärgningar, fläckar. Smärre repor och märken.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
6 aug 2018 14:30
4 800 SEK
8
6 aug 2018 14:28
4 700 SEK
8
6 aug 2018 14:28
4 500 SEK
6 aug 2018 10:36
4 000 SEK
5 aug 2018 23:03
3 400 SEK
3 aug 2018 20:14
3 200 SEK
3 aug 2018 18:58
3 000 SEK
2 aug 2018 15:47
2 500 SEK
31 jul 2018 6:26
2 000 SEK
30 jul 2018 18:58
1 000 SEK