SIDOBORD, 1900-talets mitt.

SIDOBORD, 1900-talets mitt.

Fanerad. Front med två lådor samt fack. Längd 70 cm. Djup 45 cm Höjd 73 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 000
175
184
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
7 aug 2018 19:54
2 000 SEK
7 aug 2018 15:11
1 900 SEK
5 aug 2018 16:09
1 800 SEK
5 aug 2018 16:09
1 701 SEK
5 aug 2018 10:07
1 600 SEK
5 aug 2018 10:07
1 500 SEK
4 aug 2018 23:06
1 450 SEK
4 aug 2018 23:06
1 350 SEK
3 aug 2018 12:18
1 100 SEK
3 aug 2018 12:18
1 000 SEK
2 aug 2018 22:52
901 SEK
2 aug 2018 22:52
851 SEK
2 aug 2018 22:52
751 SEK
2 aug 2018 22:52
701 SEK
2 aug 2018 16:01
601 SEK
2 aug 2018 16:01
551 SEK
2 aug 2018 13:59
450 SEK
2 aug 2018 13:59
400 SEK
2 aug 2018 13:52
350 SEK
31 jul 2018 22:01
300 SEK