NIELS GAMMELGAARD, soffa, "Moment", Ikea, sent 1900-tal.

Stomme av kromad metall. Lösa sitt- och ryggdynor klädda med svart textil. Längd ca 170 cm.

Bruksskick. Textil något blekt samt med mindre fläckar.

Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
7 aug 2018 17:41
2 800 SEK
7 aug 2018 17:41
2 600 SEK
7 aug 2018 17:37
2 400 SEK
7 aug 2018 17:37
2 200 SEK
7 aug 2018 16:54
1 600 SEK
3 aug 2018 1:11
1 500 SEK
31 jul 2018 18:40
1 000 SEK