KARL ANDERSSON & SÖNER, serveringsvagn, 1900-talets andra hälft

Benställning fanerad med ek, bordsskiva av björk. Etikettmärkt. På hjul. Längd 56,5, djup 56,5, höjd 55 cm

Slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
800
70
75
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 aug 2018 15:45
800 SEK
7 aug 2018 15:44
750 SEK
7 aug 2018 15:44
700 SEK
7 aug 2018 7:02
550 SEK
6 aug 2018 23:32
501 SEK
6 aug 2018 23:32
450 SEK
6 aug 2018 23:32
400 SEK
3 aug 2018 8:31
300 SEK