AXEL LARSON, stolar, 4 st, Gemla, 1900-talets andra hälft

Stomme av bok. Fast sits i textil. Stapelbara. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm

Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 aug 2018 15:55
450 SEK
7 aug 2018 15:55
400 SEK
7 aug 2018 15:55
400 SEK
4 aug 2018 12:58
300 SEK