Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPOR, ett par, EA Kosta, 1900-talets andra hälft

Mässing. Höjd ca 47 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Märken. Skador.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 aug 2018 14:26
450 SEK
8 aug 2018 14:26
400 SEK
4 aug 2018 20:21
350 SEK
1 aug 2018 22:37
300 SEK