SOFFBORD, Bodafors, 1950/60-tal, troligen Bertil Fridhagen

Fanerat med teak. Tidningshylla med snören. Fotavslut av mässing. Längd 127, djup 61, höjd 55 cm

Slitage. Märken. Fläckar. Ett löst snöre på tidningshylla.

Klubbat pris
1 200
114
130
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
15 aug 2018 20:16
1 200 SEK
15 aug 2018 20:16
1 200 SEK
15 aug 2018 20:06
1 100 SEK
15 aug 2018 19:51
1 000 SEK
15 aug 2018 19:12
900 SEK
15 aug 2018 18:46
850 SEK
15 aug 2018 18:34
700 SEK
15 aug 2018 14:53
650 SEK
15 aug 2018 8:18
600 SEK
13 aug 2018 22:05
500 SEK
13 aug 2018 10:10
450 SEK
12 aug 2018 22:49
400 SEK
9 aug 2018 15:10
300 SEK