Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPOR, 2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.

Mässing samt krom. Bär tillverkarens etikett.Total höjd 148 cm. Skärmens diameter 32 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
110
1 158
126
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
20 aug 2018 18:21
110 EUR
18 aug 2018 6:08
100 EUR
14 aug 2018 20:48
55 EUR
13 aug 2018 16:19
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977