SOFFA, 1950/60-tal.

SOFFA, 1950/60-tal.

Stomme av teak. Fast stoppad rygg och sits klädd med textil. Sitthöjd 41. Bredd 187. Djup 73. Höjd 69 cm.

Torkad stoppning. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 200
105
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
12 aug 2018 17:50
1 200 SEK
12 aug 2018 17:33
1 100 SEK
12 aug 2018 17:32
1 000 SEK
12 aug 2018 17:32
950 SEK
12 aug 2018 17:32
900 SEK
12 aug 2018 17:32
850 SEK
12 aug 2018 16:04
800 SEK
12 aug 2018 14:01
800 SEK
11 aug 2018 15:47
750 SEK
11 aug 2018 15:47
700 SEK
11 aug 2018 15:47
550 SEK
11 aug 2018 15:47
500 SEK
11 aug 2018 9:39
450 SEK
11 aug 2018 9:38
400 SEK
11 aug 2018 9:38
400 SEK
10 aug 2018 22:07
350 SEK
5 aug 2018 23:27
300 SEK