Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJER, ett par, Swedish Modern, 1950-tal.

Delvis svartlackerad bok. Stoppad rygg och resårsits med tygklädsel. Sitthöjd 34 cm.

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Torkad stoppning. Märken.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 aug 2018 20:51
450 SEK
9 aug 2018 20:51
450 SEK
9 aug 2018 16:41
400 SEK
9 aug 2018 15:47
350 SEK
7 aug 2018 17:35
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14