BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, karmstolar, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stommar av kromad metall. Sitsar och ryggar klädda i svart och brunt skinn.

Bruksskick. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 aug 2018 22:37
500 SEK
22 aug 2018 22:36
450 SEK
22 aug 2018 22:36
400 SEK
22 aug 2018 22:36
400 SEK
22 aug 2018 22:35
350 SEK
22 aug 2018 20:48
300 SEK