Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA/GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.

Rund bas i sten. Skaft i mässing. Höjd 97 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 aug 2018 20:38
450 SEK
13 aug 2018 20:37
400 SEK
13 aug 2018 20:37
350 SEK
8 aug 2018 13:17
300 SEK