BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Glas och mässing. Höjd 30 cm. Veckad textilskärm.

Bruksslitage, skärmen med smärre bucklor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
550
48
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 aug 2018 11:32
550 SEK
10 aug 2018 11:32
500 SEK
3 aug 2018 13:01
300 SEK