TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

För två ljuspunkter. Mässing och glas. Längd 48, bredd 18, höjd 22 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
550
48
50
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 aug 2018 20:00
550 SEK
12 aug 2018 20:00
500 SEK
4 aug 2018 0:40
300 SEK