GOLVLAMPOR, ett par, HEMI, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Höjd 127 cm.

Märken. Slitage. Småbucklor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 700
149
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
9 aug 2018 14:43
1 700 SEK
9 aug 2018 14:11
1 600 SEK
9 aug 2018 13:55
1 500 SEK
9 aug 2018 13:55
1 500 SEK
8 aug 2018 13:15
1 300 SEK
8 aug 2018 13:15
1 200 SEK
8 aug 2018 13:15
1 100 SEK
8 aug 2018 13:15
950 SEK
8 aug 2018 13:15
900 SEK
5 aug 2018 21:57
750 SEK
5 aug 2018 21:56
700 SEK
5 aug 2018 21:56
700 SEK
2 aug 2018 18:49
300 SEK