Madeleine Pyk – en samling F769

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, Vittsjö.

Opak kupa. Höjd ca 25 cm. Diameter ca 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Mynningsnagg.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 aug 2018 14:00
1 000 SEK
8 aug 2018 23:25
950 SEK
7 aug 2018 5:04
800 SEK
3 aug 2018 8:05
550 SEK
2 aug 2018 23:03
500 SEK