JAMES KABBERLING BEMBRIDGE, ljusstakar, ett par, silver, Sheffield, England, 1881.

Kolonnljusstaka på fyrkantig, fylld fot. Lösa ljusmanchetter. Höjd 11 cm.

Smärre slitage. Smärre bucklor.

Klubbat pris
1 655
157
180
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
12 aug 2018 8:12
1 655 SEK
8
11 aug 2018 21:38
1 555 SEK
11 aug 2018 21:38
1 500 SEK
9 aug 2018 18:22
1 455 SEK
9 aug 2018 18:22
1 355 SEK
8 aug 2018 9:47
1 151 SEK
8 aug 2018 9:45
1 051 SEK
8 aug 2018 9:45
1 000 SEK
8 aug 2018 9:44
900 SEK
8 aug 2018 9:44
850 SEK
7 aug 2018 2:24
800 SEK
7 aug 2018 2:24
750 SEK
6 aug 2018 17:59
700 SEK
6 aug 2018 6:58
650 SEK
5 aug 2018 18:45
600 SEK
5 aug 2018 18:45
567 SEK
5 aug 2018 13:31
450 SEK
4 aug 2018 20:35
400 SEK
4 aug 2018 12:04
350 SEK
3 aug 2018 19:00
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14