NIELS OLE MØLLER, stolar, 4 st, JL Møller, Højberg, Danmark 1950-60-tal.

Teak, sits av flätat papperssnöre. Brännstämplade. Sitthöjd 45 cm

Skador på sits. Fläckar. Repor. Slitage. Etikettspår.

Klubbat pris
4 700
413
438
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
13 aug 2018 19:02
4 700 SEK
13 aug 2018 19:01
4 500 SEK
13 aug 2018 19:01
4 401 SEK
13 aug 2018 17:54
4 201 SEK
13 aug 2018 17:54
4 001 SEK
13 aug 2018 17:54
3 601 SEK
13 aug 2018 17:54
3 401 SEK
12 aug 2018 19:36
3 200 SEK
10 aug 2018 13:26
3 000 SEK
10 aug 2018 13:26
2 800 SEK
10 aug 2018 13:25
2 600 SEK
10 aug 2018 13:25
2 400 SEK
10 aug 2018 9:34
2 051 SEK
10 aug 2018 9:34
1 951 SEK
10 aug 2018 9:27
1 851 SEK
10 aug 2018 9:27
1 751 SEK
7 aug 2018 22:18
1 651 SEK
7 aug 2018 22:18
1 551 SEK
7 aug 2018 5:03
1 500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

25. Gio Ponti, vas, glas, "A Canne" Venini, Murano Italien, 1950-1960-tal, modell nr 3702.
Utropspris
6 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK