Madeleine Pyk – en samling F769

Paolo Piva

(Italien, Född 1950)
Paolo Piva
(Italien, Född 1950)

PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.

Lös kvadratisk glasskiva på svartlackerat metallunderrede. 120 x 120 cm, höjd 26 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Klubbat pris
13 000
1 233
1 412
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
10
12 aug 2018 21:40
13 000 SEK
11
12 aug 2018 21:40
13 000 SEK
10
12 aug 2018 21:39
12 500 SEK
11
12 aug 2018 21:37
12 500 SEK
10
12 aug 2018 21:37
12 000 SEK
8
12 aug 2018 21:36
12 000 SEK
10
12 aug 2018 21:36
11 500 SEK
12 aug 2018 21:36
11 000 SEK
12 aug 2018 21:35
9 600 SEK
8
12 aug 2018 21:35
9 400 SEK
12 aug 2018 21:35
9 200 SEK
8
12 aug 2018 21:35
9 000 SEK
12 aug 2018 20:52
8 800 SEK
9
12 aug 2018 20:46
8 600 SEK
12 aug 2018 20:46
8 500 SEK
12 aug 2018 20:46
8 400 SEK
9
12 aug 2018 20:46
8 200 SEK
12 aug 2018 20:45
8 000 SEK
9
12 aug 2018 20:45
7 800 SEK
8 aug 2018 15:25
7 000 SEK
8
8 aug 2018 15:25
6 800 SEK
7 aug 2018 16:19
6 600 SEK
5 aug 2018 15:10
6 400 SEK
4 aug 2018 17:18
6 200 SEK
4 aug 2018 16:45
6 000 SEK
4 aug 2018 11:37
2 000 SEK
4 aug 2018 9:24
1 000 SEK
3 aug 2018 19:59
400 SEK
3 aug 2018 18:19
300 SEK