SVANTE SKOGH, FÅTÖLJER, ett par, Engens Möbelfabrik, Örkelljunga, 1960-tal.

Stomme av betsad ek. Lysa plymåer i rygg och sits klädda med textil. Sitthöjd 37. Bredd 71. Djup 80. Höjd 64 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Klädseln med hål.

Klubbat pris
6 200
547
571
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
12 aug 2018 21:29
6 200 SEK
12 aug 2018 21:29
6 000 SEK
12 aug 2018 21:29
5 700 SEK
12 aug 2018 21:29
5 500 SEK
12 aug 2018 17:30
5 300 SEK
12 aug 2018 15:56
5 100 SEK
12 aug 2018 15:56
5 000 SEK
12 aug 2018 15:55
4 700 SEK
12 aug 2018 15:55
4 500 SEK
11 aug 2018 23:10
4 000 SEK
4 aug 2018 23:58
3 500 SEK
4 aug 2018 22:10
2 400 SEK
4 aug 2018 16:26
2 000 SEK
3 aug 2018 22:54
1 000 SEK