Jonas Lindvall

(Sverige, Född 1963)
Jonas Lindvall
(Sverige, Född 1963)

JONAS LINDVALL, pallar, 3 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.

Ek. Lister av metall. Sitthöjd 60. Bredd 42. Bredd 35 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
5 420
473
495
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
15 aug 2018 15:58
5 420 SEK
15 aug 2018 15:56
5 220 SEK
15 aug 2018 15:53
5 020 SEK
15 aug 2018 15:53
5 010 SEK
15 aug 2018 15:51
4 810 SEK
15 aug 2018 15:50
4 610 SEK
15 aug 2018 15:50
4 520 SEK
15 aug 2018 15:48
4 410 SEK
15 aug 2018 15:47
4 210 SEK
15 aug 2018 15:11
4 010 SEK
15 aug 2018 15:11
3 920 SEK
15 aug 2018 15:07
3 710 SEK
15 aug 2018 15:07
3 510 SEK
15 aug 2018 14:23
3 210 SEK
15 aug 2018 14:20
3 010 SEK
15 aug 2018 14:20
3 000 SEK
15 aug 2018 10:40
2 600 SEK
15 aug 2018 10:40
2 400 SEK
15 aug 2018 10:37
2 200 SEK
15 aug 2018 10:37
2 000 SEK
15 aug 2018 10:37
1 900 SEK
15 aug 2018 10:37
1 800 SEK
15 aug 2018 10:36
1 700 SEK
15 aug 2018 10:36
1 600 SEK
15 aug 2018 10:17
1 500 SEK
15 aug 2018 10:17
1 400 SEK
15 aug 2018 9:27
1 300 SEK
15 aug 2018 9:27
1 200 SEK
15 aug 2018 9:27
1 200 SEK
14 aug 2018 22:10
1 100 SEK
13 aug 2018 23:12
1 000 SEK
13 aug 2018 23:07
950 SEK
13 aug 2018 21:55
800 SEK
12 aug 2018 7:48
700 SEK
11 aug 2018 22:16
400 SEK
11 aug 2018 10:50
300 SEK