Jonas Lindvall

(Sverige, Född 1963)
Jonas Lindvall
(Sverige, Född 1963)

JONAS LINDVALL, pallar, 3 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.

Ek. Lister av metall. Sitthöjd 60. Bredd 42. Bredd 35 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
5 420
476
506
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
15 aug 2018 15:58
5 420 SEK
15 aug 2018 15:56
5 220 SEK
15 aug 2018 15:53
5 020 SEK
15 aug 2018 15:53
5 010 SEK
15 aug 2018 15:51
4 810 SEK
15 aug 2018 15:50
4 610 SEK
15 aug 2018 15:50
4 520 SEK
15 aug 2018 15:48
4 410 SEK
15 aug 2018 15:47
4 210 SEK
15 aug 2018 15:11
4 010 SEK
15 aug 2018 15:11
3 920 SEK
15 aug 2018 15:07
3 710 SEK
15 aug 2018 15:07
3 510 SEK
15 aug 2018 14:23
3 210 SEK
15 aug 2018 14:20
3 010 SEK
15 aug 2018 14:20
3 000 SEK
15 aug 2018 10:40
2 600 SEK
15 aug 2018 10:40
2 400 SEK
15 aug 2018 10:37
2 200 SEK
15 aug 2018 10:37
2 000 SEK
15 aug 2018 10:37
1 900 SEK
15 aug 2018 10:37
1 800 SEK
15 aug 2018 10:36
1 700 SEK
15 aug 2018 10:36
1 600 SEK
15 aug 2018 10:17
1 500 SEK
15 aug 2018 10:17
1 400 SEK
15 aug 2018 9:27
1 300 SEK
15 aug 2018 9:27
1 200 SEK
15 aug 2018 9:27
1 200 SEK
14 aug 2018 22:10
1 100 SEK
13 aug 2018 23:12
1 000 SEK
13 aug 2018 23:07
950 SEK
13 aug 2018 21:55
800 SEK
12 aug 2018 7:48
700 SEK
11 aug 2018 22:16
400 SEK
11 aug 2018 10:50
300 SEK

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

84. Hans Hedberg, skulptur, äpple, Biot, Frankrike.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK