Jonas Lindvall

(Sverige, Född 1963)
Jonas Lindvall
(Sverige, Född 1963)

JONAS LINDVALL, pallar, 2 st, "Oak", Skandiform, 2000-tal.

Ek. Lister av metall. Sitthöjd 60. Bredd 42. Bredd 35 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
10
15 aug 2018 13:46
2 400 SEK
11
15 aug 2018 10:44
2 200 SEK
8
15 aug 2018 10:43
2 000 SEK
11
15 aug 2018 10:43
1 900 SEK
8
15 aug 2018 10:43
1 800 SEK
11
15 aug 2018 10:43
1 700 SEK
8
15 aug 2018 10:14
1 600 SEK
10
15 aug 2018 10:14
1 500 SEK
8
14 aug 2018 22:07
1 400 SEK
9
14 aug 2018 22:07
1 300 SEK
8
14 aug 2018 16:43
1 200 SEK
14 aug 2018 16:43
1 100 SEK
14 aug 2018 13:24
950 SEK
14 aug 2018 13:24
900 SEK
14 aug 2018 7:04
850 SEK
14 aug 2018 7:04
800 SEK
14 aug 2018 1:37
750 SEK
12 aug 2018 18:50
700 SEK
12 aug 2018 17:37
650 SEK
11 aug 2018 22:16
600 SEK
9 aug 2018 23:11
550 SEK
9 aug 2018 19:18
500 SEK
9 aug 2018 19:18
500 SEK
9 aug 2018 8:54
450 SEK
9 aug 2018 8:54
400 SEK
9 aug 2018 3:26
350 SEK
8 aug 2018 17:45
300 SEK